Manipulanti
Wheelabrator Czech s.r.o.
Příbram, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Pozice : manipulantiZ důvodu rozšíření našeho portfolia vyráběných strojů hledáme nové posily na doplnění stavu. Pokud jste šikovní, spolehliví a máte smyls pro pořádek, pak hledáme právě Vás! Staňte se součástí našeho týmu!CO VÁM NAŠE SPOLEČNOST NABÍZÍ?

 • Přátelský kolektiv, který drží při sobě - Stabilní a perspektivní zaměstnání - Týden dovolené navíc - Odpovídající mzdové ohodnocení a měsíční finanční bonus - Finanční věrnostní odměny - Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění - Sportovní vyžití s kolegy (Cyklovýlety, turistika, rybaření) - Možnost zajistit si kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele (1x denně vstupné zdarma do spřátelených sportovišť - fitness, wellness, plavání) - Zvýhodněné vstupenky do příbramského kina a divadla - Dostupnost MHD, hlídané parkoviště, přístřešek pro kola a motorky v areálu společnosti včetně zázemí (stojany, sprchy) - Zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky - Závodní stravování přímo v areálu společnosti - Mnoho dalších benefitů a zvýhodnění pro naše zaměstnanceVAŠÍ KAŽDODENNÍ NÁPLNÍ PRÁCE BUDE : - Příjem materiálu včetně kontroly- reklamace neshod- Provádění inventury skladových zásob- Balení a příprava materiálu pro expediciNA TUTO POZICI BUDETE POTŘEBOVAT : - Praxi na pozici skladníka - Výhodou je mít platné zkoušky na vysokozdvižný vozík a jeřábnické zkoušky (v případě, že průkazy nevlastníte, rádi Vám je zajistíme.
 • Znalost práce na PC - Šikovnost, zručnost a pracovitostV případě zájmu o volnou pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis.

  Pečlivě čteme každý zaslaný životopis a všem odpovídáme.Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel výběrového řízení na pracovní pozici, o kterou se ucházíte a pouze po dobu trvání výběrového řízení.

  Nástup : od 1.10.2021 Mzda : 24 000,- KčKontakt : Vrbová Jana Bc., tel. : 318 479 210, e-mail : prace wheelabratorgroup.comPrvní kontakt telefonicky (9 - 15 hod.

  nebo emailem. Místo výkonu práce : Wheelabrator Czech s.r.o., Za Balonkou č.p. 269, Příbram I, 261 01 Příbram 1

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost