MANAGER PROVOZU - SPRÁVY AREÁLU - office areály - velká značka
Stimul - personální poradenství
Praha-Točná, CZ
před 16 dny
source : Easy-prace.cz

Pro manažerskou pozici, pro agendu a odborné činnosti a koordinaci v oblasti správy areálu budov, pro dohled a vedení činností obsazujeme pozici : MANAGER PROVOZU -

SPRÁVY AREÁLU - office areály - velká značka Náplň práce Hlavní úkolem pozice a odpovědností je správný provozní a technický chod ve svěřených areálech objektech, komerčního office charakteru.

Z role managera areálu máte odpovědnost k vlastníku objektu.

Přispíváte z role manažerské k zabezpečení hladkého chodu prostor, obchodním výsledkům z pronájmu kanceláří a dalších komerčních prostor, po stránce technické.

Hlavními úkoly budou : - sledování a vyhodnocení technického chodu budovy, funkce zázemí TZB apod.

 • vyhodnocení, ve spolupráci s podpůrnými ekonomickými útvary, nákladů plánovaných a čerpaných pro technický provoz několika administrativních budov, komerčního rázu -
 • jednání s dodavateli, subdodavateli služeb pro stavební práce drobné či středně velké opravy areálu, dále služeb facility-

  úklid, bezpečnost apod. - odborná spolupráce na obsahu obchodních smluv, připomínkování technických částí, odborného obsahu pro téma investice, přestavby apod.

 • spoluúčast s Projektovým manažerem na jednáních u majitelů objektu apod.
 • občasná komunikace s kolegy manažery dalších areálů v návrzích na společná témata, facility dodavatele služeb apod.
 • Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání - technický směr, stavební či technicko - ekonomická oblast praxe v oblasti facility, stavební oblast, TZB problematiky atd.

  znalosti k legislativně ke stavební oblasti nebo zkušenost z realizace staveb, správa objektů znalost angličtiny ŘP sk.B PC znalost -

  uživatelsky, zkušenost s rozpočty, kalkulací jsou výhodou Nabízíme : Nabízíme zázemí větší firmy, využití zkušeností v oblasti technické, správy areálů.

  Využití je pro kolegy s menší i střední zkušeností.

  Možnost dalšího rozvoje, včetně podpory jazykového vzdělávání.

  Hlavní pracoviště centrum.

  Firma má široký systém benefitů, podporu vzdělávání atd.

  Vzdělání : vyšší odborné, vysokoškolské, bakalářské, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost