Údržbář - strojní mechanik
Karned Tools s.r.o.
Děčín, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Krokova č.p. 767 / 6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2Chceš být součástí děčínské strojírenské společnosti Karned Tools s.

r.o. zabývající se vývojem a výrobou nástrojů na obrábění kovů a speciálních nástrojů?Baví Tě opravy? Máš zkušenosti s údržbou CNC strojů?

Pak Tě rádi přivítáme v našem týmu.Na čem budeš pracovat?Budeš se podílet na preventivní údržbě strojů, řešit jejich poruchy a objednávat náhradní díly.

Budeš vést záznamy o poruchách, servisech a revizích strojního zařízeníJakého kolegu hledáme? Máš SOU / SŠ - obor strojní mechanik Umíš číst ve výkresové dokumentaci strojůMáš min.

3 roky praxe na pozici údržbář Máš zkušenosti s opravami strojů Jsi samostatný, spolehlivý, komunikativní a flexibilníVýhodou bude, pokud máš svářečský průkaz, jeřábnický a vazačský průkaz a jsi řidičem VZV Na oplátku Ti nabízímeFinanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta, k tomu budeš mít prémie a samozřejmostí jsou placené přesčasyPracovní doba je na ranní směnu, pondělí až pátekNabízíme Ti stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění v české výrobní společnostiPřátelský kolektivMáme benefity, které určitě využiješ (příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, vybereš si ze 6 obědů a k 5 týdnům dovolené 2 dny sickdays)Nastup k nám ihned, případně se dohodnemeKontakt : Michaela Hlobilová, e-mail : michaela.

hlobilova karnedtools.cz, tel. 734 151 853První kontakt e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost