IT Procesní analytik - možnost home office
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Třebíč, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

CO BUDETE DĚLAT?Analyzovat a navrhovat softwarové procesyMapovat zákaznické výrobní procesyKomunikovat se zahraničními klientyTvořit funkční specifikaceZdokonalovat funkce a procesySamostatně tvořit projektyCestovat občas za klienty po ČR i zahraničíPožadujeme : Máte analytické myšlení a zajímá vás oblast IT?

Potřebujeme aktivní angličtinu (min. B2) a prozákaznický přístup. Praxe z výrobní společnosti v oblasti toku materiálu, nastavování procesů je velkou výhodou.

Možnost pravidelného home office, zkráceného úvazku.Nabízíme : CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?Dynamickou práci v úspěšné IT firměFixní plat dle zkušenostíPrémie dle výkonuRoční bonusyPružnou pracovní dobu (možnost zkráceného úvazku)Příspěvky na zdraví, kulturu, sportPříspěvky na rekreace a vzdělávánífiremní Mac vybavení k dispoziciZázemí kanceláře : Třebíč / PrahaVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost