Super práce ve výrobě, až 35.000 Kč, bonusy #C6Frh
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kutná Hora, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Chcete pracovat pro silnou mezinárodní společnost, kde budete mít lákavé benefity a mzdu až 35.000 Kč dle pozice?

Láká Vás fajn práce na montáži kol či nárazníků? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu! Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný dle pozice i přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání).

Náplň práce (výroba) : - montáž kol nebo nárazníků, obsluha strojeMísto výkonu práce : Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína (MHD z Kolína na všechny směny), v případě zájmu i PoděbradyNabízíme : - zajímavou mzdu až 35.

000 Kč - možnost svozů z Kolína - stravenkový paušál do mzdy- 5 týdnů dovolené- možnost přesčasů, 500 bodů na benefit kartu / přesčasová směna- dopravní spojení z Kolína na všechny směny- férový a lidský přístup, super tým- různorodá práce, čisté pracovní prostředí, pohodlné firemní oblečení- vitamíny, očkování, kávu zdarma na pracovištiPožadujeme : - pracovitost a manuální zručnost- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6 : 00-14 : 00, odpolední 14 : 00-22 : 00, noční 22 : 00-6 : 00)- popř.

možnost pracovat na 12 h směny (pouze lokalita Poděbrady)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost