Řidiči ostatních speciálních vozidel
Com - Pakt Energy, a.s.
Praha
před 3 dny
source : Hitprace

kontkakt. Tylš Daniel Mgr., tel. : 737202788, e-mail : kariera com-pakt.cz Jsme stabilní realizační společnost v oblasti energetiky.

Mezi naše hlavní zákazníky patří : PREdistribuce, a.s. a ČEZ Distribuce, a. s. Nyní hledáme posilu na pozici : Řidič - strojník Pracovní náplň : o Řízení 3 nápravový nákl.

vůz s hydr.rukou.(12t)o Řízení kontejnerového nakl. vozu (7t) o Ovládání kolového nakl. BobCato Ovládání pásového minibagru.

o Závoz materiálu na stavbu, nakládka / vykládka, práce s bagrem, koordinační činnost na stavbě. Požadujeme : o Řidičský průkaz sk.

C, (E)o Osvědčení profesní způsobilosti řidičeo Strojní průkazo Jeřábnický průkaz výhodouo Praxe výhodouo Schopnost pracovat v týmuo Pečlivost, spolehlivost, loajalitao Manuální zručnost S kým budete pracovat?

Jsme dobrý menší kolektiv a baví nás výstavba energetických zařízení. Rádi jednáme narovinu a navzájem spolupracujeme. Ve firmě vládne přátelská atmosféra s důrazem na stabilitu, jistotu a profesionalitu.

Místo výkonu práce se nachází v sídle firmy. Zaměstnanecké výhody : Odměny ze zisku společnostio 5 týdnů dovolenéo Stravenky v hodnotě 100kčo Multisport kartuo Benefitní poukázkyo Příspěvek na penzijní / životní pojištění

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost