Prodejce/prodejkyně mobilních telefonů -www.mobilprovas.c
TELEFONY.CZ s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 13 hodinami
source : Hitprace

Kontakt e-mailem.Pro naše značkové prodejny v Brně hledáme šikovné prodejce. Co Ti můžeme nabídnout : o motivující mzdu závislou na Tvých prodejních výsledcícho vyděláš si až 29.

000 Kč, nástupní plat je 23.200 Kč.o příjemné pracovní prostředí a sympatické kolegyo zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnostio slevy na telefony a příslušenství a výhodné zaměstnanecké mobilní tarifyo úvodní 3-5 týdenní zaškolení na našich brněnských prodejnácho pravidelné soutěže v prodejních dovednostech o hodnotné cenyo pravidelné směny ve dvou variantách : - systémem krátký / dlouhý týden ( jeden týden PO,ÚT,PÁ,SO,NE, další týden pak pouze ST,ČT, vždy 9 -21 hod.

 • PO-PÁ od 9 do 18 hod. Co bude náplní Tvojí práce : o obsluha zákazníků na prodejněo prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodejo komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonuo příjem a vyřizování reklamacío administrativa, starost o chod prodejnyo průběžně budeš rozvíjet své odborné a prodejní znalosti a dovednosti Očekáváme od Tebe, že : o Tě baví práce s lidmio máš chuť pracovat a učit se novým věcemo zvládneš práci s počítačem na dobré úrovnio máš dobré komunikační a prezentační schopnostio máš příjemné vystupování a vzhledo jsi optimistao splňuješ podmínku morální a trestní bezúhonnostio jsi spolehlivý / á a zodpovědný / á V případě zájmu nás prosím kontaktujte výhradně emailem na prace mobilprovas.
 • cz .Na email nám pošli životopis s fotografií a dopis proč chceš u nás pracovat. Pokud nás Tvůj profil zaujme, budeš během jednoho týdne telefonicky kontaktován a následně pozván na osobní pohovor.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost