Ostraha prodejny Penny
Čechymen financial real s.r.o.
Chrudim, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZZ i OZP s max. 2. st. invalidity!Místo výkonu práce : ChrudimNÁPLŇ PRÁCE : Pochůzky přímo po prodejně,12 hod.

směny. Bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob. Kontrola zabezpečení zboží před krádeží, čipování zboží.

Kamerový monitoring prodejny. Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost Dále nabízíme : Práci na denní směny v klimatizovaném prostředí.

Prémiové ohodnocení za výkonnost, k základní sazbě odměny za záchyty. Možnost pracovat na DPP a HPP. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru,možnost profesního růstu do mobilního autotýmu.

Možnost vyplácení zálohy na mzdu. Interní školení, Multisport karta. Možnost zajištění ubytování. Motivační programy.Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon.

Nechodit na pobočku.Kontakt tel. 734 514 315. Po - Pá od 8.00 - 16. 00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na mail : nabor.

cechymen gmail.com, nezapomeňte přiložit platné tf. číslo a svou emailovou adresu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost