Pracovník/ice servisního oddělení
Annonce
Ostrava, CZ
před 4 dny

Místo výkonu práce : Sabinova / , Ostrava - Svinov . em. Požadavky : - SŠ vzdělání elektro zaměření - znalost oprav a servisu elektrokol výhodou - velmi dobrá znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, IS program Helios Inuvio výhodou znalost AJ slovem a písmem - vyřizování reklamačních řízení - vedení příslušné dokumentace (servisní zásahy, opravy atd.

spolupráce na technickém řešení zákaznických požadavků - pečlivost, svědomitost, aktivní a kreativní přístup k práci - provádění montáže a uvádění výrobků do provozu - zabezpečování servisní činnosti, rozbory reklamací - statistika -reklamace, x měsíčně - poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi.

 • udržování a posilování kontaktů se zákazníky - vedení evidence vzorků - vypomáhání skladníkům při výdeji zboží - spolupráce při provádění fyzické i dokladové inventarizace v souladu s interními předpisy účetní jednotky - samostatnost, svědomitost, pečlivost - trestní bezúhonnost Zaměstnanecké výhody : stravenky po odpracování stanovené doby Vhodné i pro absolventy. Nástup ihned.
 • Požadujeme

 • Práce s PC - textový editor (Word)
 • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
 • Nabízíme

 • stravenky po odpracování stanovené doby
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost