Skladník/skladnice
RAVAK a.s.
Rožmitál pod Třemšínem, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Pozice : skladníci s obsluhou manipulačních vozíkůPožadavky : vzdělání SO, výhodou technické zaměření, vhodné i pro absolventy.

Uživatelská znalost PC. Oprávnění k řízení a obsluze vysokozdvižných vozíků + vazačské zkoušky výhodou (možnost proškolení a získání průkazů ve firmě).

Znalost strojírenského sortimentu výrobků a zboží vítána. Komunikativnost, schopnost práce v týmu.Nástup možný ihned.Nástupní hrubá hodinová mzda 120,00 až 130,00 Kč.

Zaměstnanecké výhody : zajímavé benefity včetně poskytování 13., 14. a 15. platů.Kontakt : Kocíková Jarmila, tel. : použijte odpovědní formulář, e-

mail : použijte odpovědní formulářMísto výkonu práce : RAVAK a.s. strojírny ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEMNádražní č.p. 156, Rožmitál pod Třemšínem

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost