Montér stínící techniky Beroun - Praha až 190,-/hod
ABZAKOVO spol. s r.o.
Beroun, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Hledáme zaměstnance do týmu firmy, která sídlí kousek od Berouna. Potřebujeme praťáky a montéry stínící techniky

Náplň práce :

  • Výroba a částečná montáž naší techniky
  • Čtení ve výkresové dokumentaci
  • Komunikace s vedoucím
  • Práce ve výškách
  • Práce po Středočeském kraji
  • Požadujeme :

  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • Schopnost rychle se učit novým věcem
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Vyhláška 50 (způsobilosti v elektrotechnice)
  • Znalost strojů, technologických a strojírenských procesů
  • Manuální zručnost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Nabízíme :

  • U nás můžeš očekávat nástupní mzdu až 190 Kč / hod.
  • Směny Po-Pá 6 / 7 : 00 15 / 16 : 00 dle zakázek, víkendy jen vyjímečně a za příplatek
  • Budeme rádi, když se u nás budete kariérně rozvíjet.

    Vážíme si našich pracovníků, proto případě potřeby poskytujeme zálohy.

    Těšíme se na vás

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.