Mechanici VZT/chlazení
Skanska a.s.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Kontakt : e-mail : job skanska.cz, tel. : 731122329 (10-12, 13-15hod.)Upřesňující informace : Náplň práce : o Montáž vzduchotechnického potrubío Montáž klimatizačních jednoteko Práce s plechemo Čtení a používání technických podkladůPožadujeme : o Střední vzdělání s výučním listemo Práce ve vzduchotechnice výhodouo Flexibilitao Spolehlivost a ochota pracovatZaměstnanecké výhody : o Stabilní práci v mezinárodní společnostio 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíco Denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnuo Flexi passy v hodnotě 1.

500,-Kčo Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000,-Kčo Zaměstnanecký akciový program Seopo Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnanceo Slevy na firemní produkty, Multisport karta za 350,-Kč, zlevněné volání u T- mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost