Montážní dělník / dělnice komponentů
Magna Automotive (CZ) s.r.o.
Rychnov nad Kněžnou, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu nabor.lipovka magna.cz. Požadujeme : - ochotu učit se nové věci, schopnost rychlé orientace v nových pracovních procesech- spolehlivost, důslednost, pečlivost.

Náplň práce : - montáž sedadel a komponentů - hlavové a loketní opěry- práce na montážní lince- práce ve dvousměnném nebo 18-ti směnném provozu.

Nabízíme : - místo vhodné i pro absolventy- nástup dle dohody- stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti- nástupový bonus ve výši 10 000 Kč- bonus "ZÍSKEJ KOLEGU" ve výši 5 000 Kč- příplatek za čalounické pozice 4 000 Kč- 13.

plat, 5 týdnů dovolené, příspěvky na dětskou rekreaci- podíl na hospodářských výsledcích (zaměstnanecké akcie)- příspěvek na obědy, dotované nápoje, Cafeterie Benefit Plus- odměny za životní a pracovní výročí, příspěvek na penzijní pojištění- zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost