IT KONZULTANT PRO IMPLEMENTACI HR SYSTÉMU Praha
AC Jobs
Praha hl. Město
před 3 dny

Jste komunikativní, máte analytické myšlení a baví vás převádět IT svět do běžně srozumitelné komunikace? Máte zkušenosti z implementace ERP systémů?

Bavila by Vás implementace HR aplikací, především modulu personalistiky? Tak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnosti, která ve světě IT drží jednu z předních příček rozšiřuje svůj tým o pozici : IT KONZULTANT PRO IMPLEMENTACI HR SYSTÉMU Praha (50-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • analýza a realizace klientských požadavků
  • prezentace produktu a účast na pre-sales aktivitách
  • spolupráce při stanovování rozpočtu projektu
  • poradenství a konzultace k produktu u zákazníků
  • školení zákazníků v užívání produktu
  • implementace změnových požadavků
  • spolupráce s ostatními členy implementačního týmu
  • sledování trendů v oboru
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání (technické nebo obchodní zaměření)
  • pokročilou úroveň AJ
  • znalost v oblasti CRM / ERP
  • praxi v pracovně-právní oblasti nebo v řízení personálních procesů výhodou
  • zkušenost z oblasti implementace výhodou
  • analytický a pro klientský mind set
  • místo výkonu práce : Praha
  • nástup : IHNED (případně dle dohody)
  • Co nabízíme?

  • práci v dynamické prestižní společnosti
  • spolupráce s prestižními klienty v oblasti retail
  • nejnovější technologie v oboru
  • stravenky, občerstvení na pracovišti
  • home office
  • možnost využití firemních vozů
  • Požádat