TECHNIK KVALITY / TECHNIČKA KVALITY
PROMA REHA, s.r.o.
Meziměstí
před 3 dny
source : Hitprace

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pro výrobní závod v Meziměstí posilu do svého týmu - zaměstnance na pozici "TECHNIK / TECHNIČKA KVALITY".

Jeho hlavním úkolem bude zajištění kontroly kvality vyráběných produktů. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

 • Nabízená hrubá měsíční mzda od 18.000,- Kč do 20.000,- Kč, po zapracování možné navýšení.Náplň práce : kontrola kvality vyráběných produktů na určených výrobních odděleních;
 • vstupní, výstupní a mezioperační kontrola; uvolňování výrobků pro další výrobní operace; navrhování nápravných a preventivních opatření ke zlepšování kvality;
 • práce s měřidly.Požadavky : ÚSO / SŠ technického směru, znalost práce se základními měřidly, znalost práce na PC, spolehlivost a samostatnost, loajalita a časová flexibilita.

  Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou : znalost informačního systému Helios Orange.Zaměstnavatel nabízí : zajímavou práci v prostředí české společnosti, zaškolení a odborný rozvoj, práci v příjemném kolektivu, po zapracování stravenky, finanční ohodnocení závislé na výsledcích a plnění cílů.

  případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na e-mail : kariera promareha.

  cz a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou máte zájem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost