Učitel/ka 2. stupně
Základní škola Ostrava-Michálkovice, U Kříže 28, příspěvková organizace
Ostrava-město, Ostrava
před 4 dny
source : Hitprace

Pracoviště : U Kříže 28, Ostrava-Michálkovice1. kontakt e-mailem sekretariat zsmichalkovice.cz nebo telefonicky 731 152 578 si domluvit osobní pohovor, který se bude konat od 29.

7.2019Tato pracovní nabídka je na dobu určitou, zástup za dlouhodobou nemocenskou, možnost prodloužení smlouvy.Požadavky : - Nejlépe zkušený učitel s praxí (v oboru fyzika x chemie x a jiné obory nebo absolvent VŠ- Mgr.

Ing., Dr.).- Hledáme do našeho kolektivu otevřenou, přátelskou, kreativně myslící a respektující osobu, které kromě práce s žáky bude potěšením i spolupráce v týmu a plnění úkolů ( ad haoc) nadřízeného.

  • Uvítáme osobu, která je ochotna přijímat nové výzvy a ráda se vzdělává, je samostatná a jedná přímo.Zaměstnanecké výhody : - možnost profesního růstu, vstřícnost, podporující atmosféra pracovního kolektivuŘeditel školy na osobním pohovoru probere s uchazečem veškeré podrobnosti o pracovním místě.Úvazek : 16 hodin týdně
  • Požádat
    Můj e-mail
    Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
    Pokračovat
    Žádost