Obsluha CNC strojů
Kariéra s.r.o.
Středočeský kraj
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici : Obsluha CNC strojů.

Náplň práce :

  • vyrábět na moderních CNC strojích, dlouhotočných automatech velmi přesné výrobky
  • mezioperační kontrolu výrobků při výrobě
  • kontrolu pomocí optických 2D měřidel, práce s měřící technikou
  • příprava nástrojů pro výrobu
  • spolupráce v rámci výrobního týmu
  • práce ve třísměnném provozu
  • Co bude výsledkem Vaší práce :

  • hotový kvalitní výrobek určený k prodeji
  • dokumentovaný výrobní proces
  • Požadujeme :

  • vyučení v technickém směru
  • schopnost samostatné práce dle technické dokumentace
  • manuální zručnost, trpělivost, dobrý zrak
  • preciznost při práci
  • uživatelská znalost práce na PC
  • Výhodou :

  • vzdělání strojní obory
  • praxe v oboru, zkušenosti s výrobou na CNC strojích
  • Nabízíme :

  • různorodou práci v menším pracovním kolektivu
  • motivující pracovní ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (osobní volno, stravenky, příspěvky pojištění atd.)
  • uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
  • dlouhodobou spolupráci ve stabilní firmě
  • Místo pracoviště : Mnichovo Hradiště

    Termín nástupu : Ihned / dle dohody

    Ihned / dle dohody

    případě zájmu zasílejte svůj životopis na kariera03 karieasro.cz a uvádějte značku 15346 / OCS / TAR.

    Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem 12 a 21 č.

    101 / 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.

    12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.