ELEKTRIKÁŘ – ZLÍNSKO
AC Jobs, s.r.o.
Zlínský kraj
před 6 dny
source : Hitprace

Jsi elektrikář a práce tě baví? Orientace ve výkresové dokumentaci ti není cizí? Chtěl bys mít možnost pracovat s moderními technologiemi?

Pak nám pošli svůj životopis!Výrobní společnost ve Zlínském kraji hledá do svého týmu posilu na pozici ELEKTRIKÁŘ.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • práce na elektro údržbě strojního zařízení
  • komunikace s dodavateli součástek
  • odpovědnost za dobrý technický stav strojů a zařízení
  • preventivní kontroly a úpravy zařízení
  • spolupráce s dalšími kolegy v týmu
  • CO POŽADUJEME?

  • výuční list v oboru elektro s platnou vyhláškou 50 / 78 Sb. 5
  • praxi v oboru
  • znalost řídících systémů Simatic S5, S7 a Beckhoff IPC
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • ochotu pracovat na směny
  • CO NABÍZÍME?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • každoroční navyšování mzdy
  • týden dovolené navíc
  • program firemních benefitů
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • zvýhodněné ceny za ubytování v blízkosti závodu
  • vzdělávací programy pro zaměstnance (vyhláška 6 pro elektro)
  • místo výkonu práce : Zlínsko
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.