Servisní technik Junior
CNS a.s.
Mělník, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Náplň práce- správa a servis výpočetní techniky v servisním středisku i u zákazníků- instalace a konfigurace pracovních stanic- správa uživatelských účtů, nastavení přístupových práv- základní orientace v serverech a v síťové komunikaci- podpora smluvních zákazníků, uživatelů, řešení jejich požadavků a problémů- vedení a aktualizace dokumentace, práce v ServiceDeskuPožadujeme- min.

středoškolské vzdělání, nebo odborné vyučení s maturitou- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič- zájem o obor - člověk, který má zájem o obor a chce se dále vzdělávat- schopnost týmové práce, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu- snahu řešit zadané požadavky do konceNabízíme- adekvátní platové ohodnocení (dle dosažené praxe, zkušeností, odměny provázané s pracovními výkony)- stabilní zázemí zavedené společnosti- 5 týdnů dovolené- sick day- stravenky- mobilní telefon- prostor pro osobní rozvoj, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce aj.

Kontakt : telefonicky pracovní dny 8 : 00-16 : 00, životopisy zasílejte e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost