SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE - SASANKA
Charita České Budějovice
České Budějovice, Czech Republic
před 20 hodinami
source : Hitprace

Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích.

Popis pracovní pozice : - přímá práce s uživateli Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi (SAS)- terénní sociální práce s rodinami- práce i s etnickými menšinami- dokumentace a administrativa- spolupráce s úřady, se školami a návaznými institucemiPožadujeme : - minimální stupeň vzdělání : vyšší odborné, vysokoškolské - dle zákona č.

108 / 2006 Sb., zákona o sociálních službách (lze přijmout studenta před státnicemi)- trestní a morální bezúhonnost- znalost SQSS a individuálního plánování- orientace v sociální sféře, znalost zákona č.

108 / 2006 Sb.- vysoké pracovní nasazení, schopnost práce v týmu- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti- schopnost samostatného jednání a rychlého rozhodování- flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost- znalost práce s PC (Word, Excel), schopnost orientace v administrativě- řidičský průkaz skupiny B - výhodouNabízíme : - práce na plný úvazek - smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti- mobilní telefon- pevnou pracovní dobu, zázemí v kanceláři- 5 týdnů dovolené - 2 dny sickday- možnost vzdělávání a podporu osobnostního růstu- odměnu 28 000 Kč s možností navýšení po zapracování- práce na dobu určitou s možností prodlouženíNástup : 1.

9. 2022Místo pracoviště : České BudějovicePokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu jitka.

borovkova cbudejovice.charita.cz, bližší informace na tel. +420 731 604 494.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost