Balení zboží k expedici, SKLADNÍK-SKLADNICE, práce ve skladu, BEZ VZV
IMPOL TRADE s.r.o.
Havířov
před 2 dny
source : Hitprace

Dopravní dostupnost do zaměstnání 5 min. od autobusové zastávkyUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACEZavedená firma s dlouholetou pozici na trhu přijme dosvého teamu skladníka.

Zabýváme se prodejem tapet abytových doplňků do interiéru.Náplň práce : - manipulace se zbožím ve skladu- přejímka a expedice zboží- příležitostný rozvoz a dovoz zboží dodávkouZaměstnanecké výhody : - Ranní směny 6 : 30-15 : 00- Mzda cca 22.

000Kč hrubý výdělek / měs.- Týden dovolené navíc, celkem 25 dnů- Stravenky 120Kč za odpracovanou směnu- Práce ve stabilní společnosti- Pravidelný výplatní termín- Čisté prostředí- Možnost zaškolení- Dobrá dopravní dostupnost do zaměstnání 5min.

od autobusové zastávky- Vhodné pro občany z Havířova a okolíPožadavky : - Středoškolské vzdělání bez maturity- Manuálně zručný- Týmový duch- Platný řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)- Dobrý zdravotní stav- Vlastnosti k práci : samostatnost, zodpovědnost- Předchozí zkušenost v obchodu nebo skladě vítána,ale není podmínkouŽivotopis, prosím, zasílejte na e-mail : HR IMPOLTRADE.

CZ, do předmětu mailu uveďte : SKLADNÍK2020.NEVOLAT prosím do sídla společnosti.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost