Kuchař/ka
Léčebné lázně Bohdaneč a.s.
Lázně Bohdaneč, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Co vás čeká?- spolupráce při sestavování jídelního lístku a sledu pokrmů bufetového podávání stravy,- dodržování norem pro jednotlivé pokrmy,- dodržování kvality jednotlivých pokrmů,- příprava a úprava pokrmů a produktů,- vydávání pokrmů, aranžování bufetů a banketů,- vedení stanovené evidence.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?- vyučení v oboru kuchař,- časová flexibilita, práce v jednosměnném provozu dlouhý / krátký týden - 12ti hodinové směnyCo vám můžeme nabídnout?

 • práci v příjemném pracovním prostředí,- práci v moderně vybaveném stravovacím provozu,- práci na hlavní pracovní poměr,- ostatní zaměstnanecké benefity.
 • Vhodné pro absolventy a OZZ,Pro bližší informace prosím volejte - pan Luboš Tyller, tel. : 601 384 406 nebo neváhejte poslat životopis.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost