Operátor výroby
Business Area s.r.o.
Nový Jičín
před 2 dny
source : Hitprace

Informace

Hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky pro automobilový průmysl v Novém Jičíně

Náplň práce :

  • jednoduchá výroba a montáž dílů klimatizace pro automobilový průmysl
  • vizualní kontrola vyrobených dílu
  • Co od vás očekáváme

  • manualní zručnost,zodpovědný přístup k práci
  • chuť učit se nové věci
  • zajištění výpisu ze zdravotní karty
  • ochota pracovat na 3 směnný provoz od pondělí do pátku 7,5 hod(týden ranní směna 6 : 30-14 : 30,týden odpolední směna14 : 30-22 : 30, týden noční směna 22 : 30-6 : 30)
  • Co vám nabízíme

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • práce v čistém prostredí
  • 13 / 14 plat měsíční docházkový bonus 900 Kč (za vzornou docházku do práce)
  • stravenky v hodnotě 120Kč (55% hrazene firmou)
  • nástup možný ihned ( vstupní školení )
  • možnost zajištění ubytovaní
  • mzda od 24000Kč (112,20 Kč + příplatky - za odpolední směnu, za noční směnu, přesčasy, víkendy, svátky...), po zapracování navýšeni mzdy
  • volné víkendy
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.