DPP - POMOCNÉ MALÍŘSKÉ PRÁCE
Ondřej Nalezený
České Budějovice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce je ČR + Německo poblíž hranic s ČR (konkrétně okolí Drážďan a Chemnitz) Náplň práce : - příprava na malovaní - příprava na lakování - oblepovávání- strhávání pásek a následný úklid- ostatní malířské činnosti- úklid po malováníPožadavky : - manuální zručnost- zodpovědnost- preciznost!!- smysl pro detail- spolehlivost- znalost německého jazyka výhodou - lze i bez znalosti (český kolektiv)Benefity : Pracovní týden je pondělí - čtvrtekPo zapracování hrazené ubytováníSlužební auto na cesty z ČR na stavbu a hotelKlademe velký důraz na kvalitu - školeníé na malířskou činnost a podrobný manuál na všechny pracovní činnosti.

Nepožadujeme zkušenosti s malováním. Všechny uchazeče zaškolíme dle našeho postupu práce.Životopisy s fotografí zasílejte na uvedený e-mail nebo na kontaktujte na telefonu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost