UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA/VÝPOMOC V KUCHYNI PŘI VÝDEJI JÍDEL - DPP
Jaroslav Slavík
Hradec Králové
před 1 dnem
source : Hitprace

UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA / VÝPOMOC V KUCHYNI PŘI VÝDEJI JÍDEL - DPP- Brigáda na dohodu o provedení práce, nástup ihned- Pracovní doba : cca 3 hodiny denně od pondělí do soboty dle konce otevírací doby prodejny (všední den od 17.

00, v sobotu od 11.00), výdej obědů 11 : 00-14 : 00 středa až pátek- Náplň práce : umývání táců, stolů, obsluha myčcky, ohřívání jídel a jejich doplňování do obslužného pultu-

Požadujeme : základní vzdělání, pečlivost, cit pro pořádek a čistotu, spolehlivost- Nabízíme : slušné jednání, práci v čistém a příjemném prostředí rodinné firmy, zaměstnanecké slevy na maso a uzeninu-

Vhodné pro pečlivou vitální důchodkyni nebo i ženu na mateřské dovolené s citem pro čistotu a pořádek.- V případě zájmu volejte na tel. : 777 315 890 (p. Slavík)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost