OPERÁTOR VÝROBY - MÍŠA
Randstad HR Solutions s.r.o.
Brno, Česká republika
před 1 dnem

Pro úspěšnou společnost působící v servisu drobné elektroniky hledáme nové posily do týmu!

Chcete pracovat pouze na ranní směnu?

Chcete být součástí menšího, příjemného týmu?

Pak čtěte dál a neváhejte nám zaslat svůj životopis!

Jedná se o dlouhodobou práci na hlavní pracovní úvazek s možností nástupu ihned.

Hned od začátku byste se stal / a přímo kmenovým zaměstnancem!

Pracovní doba : PONDĚLÍ-PÁTEK

PONDĚLÍ-PÁTEK

POUZE RANNÍ SMĚNA, 07 : 00-15 : 45

Náplň práce :

Vaší náplní práce bude jednoduchá montáž přístrojů, napojení na testovací systém, pájení, popřípadě drobné opravy či běžná analýza stavu zařízení.

Nebojte se, vše Vás naučíme!

co vám nabídneme

mzda : 19500 Kč / měsíc

výkonnostní bonus 2500 Kč / měsíc

K tomu Vám nabízíme i tyto benefity :

5 týdnů dovolené

stravenky v hodnotě 80 Kč

závodní stravování

narozeninové poukázky

jazykové kurzy

sportovní aktivity : přímo na pracovišti můžete využít firemní posilovnu či lekce jógy

vitaminové balíčky a jiné

co od vás očekáváme

zájem o hlavní pracovní poměr

zkušenost s montáží ve výrobním prostředí výhodou

znalost PC - pracovníci zjišťují závady na PC / ntb, dělají diagnostiku atd.

případě znalosti postupů v rámci elektromontáže možnost nastoupit na seniorní pozici

jak se přihlásit

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz .

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.