hasič/hasička
Lovochemie, a.s.
Lovosice
před 3 dny
source : Hitprace

Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? Společnost Lovochemie, a.s., člen skupiny AGFORFERT, je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice.

Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti, nadstandardní balíček firemních benefitů a možnosti osobního a profesního rozvoje.

CO BUDE VAŠE PRÁCE?* Záchranné a vyprošťovací práce pomocí speciální hasící a vyprošťovací techniky* Zajišťování asistenční služby při práci s otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení* Používání dýchací techniky a speciálních ochranných oděvů* Odpovědnost za bezpečnost při jízdě a používání požární techniky HZSP* Údržba a obsluha speciální požární techniky a vyprošťovacích zařízení* Směnný provoz (24 hodinový)* Výkon práce : LovosiceCO OČEKÁVÁME OD VÁS?

 • SŠ technického směru (bezpečnost a požární technika výhodou)* Základní výcvik HZS + strojnický kurz podmínkou* Nositel IDP
 • Řidičský průkaz sk. B, C, E + maják* Vůdce malého plavidla (výhodou)* Dobrý zdravotní stav podmínkou* Obsluha motorových řetězových a rozbrušovacích pil (výhodou)* Spolehlivost, odolnost vůči zátěži, manuální zručnost, aktivita, samostatnost, obětavost, vytrvalost a nasazení pro záchranu života, zdraví a majetkuZaměstnanecké výhody : *13.
 • mzda, odměny akcionáře *Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní poj. *Stabilizační příspěvek *Příspěvek na dojíždění *Příspěvek na stravování *Firemní cafeterie pro čerpání benefitů *Bezúročné finanční zápůjčky *5 týdnů dovolené *Firemní akce pro zaměstnance *Program Sport - volné vstupy do partnerských sportovních zařízení *Zvýhodněné pojistné produkty *Slevové prodejní akce, MAKRO karta *Prodej občerstvení v chemickém areálu *Zázemí skupiny AGROFERT *Pomoc zaměstnancům v nouzi *Tarify mobilního volání od 20 KčZpůsob prvního kontaktu : e- mailem či telefonicky denně od 8.00 - 13.00 hod.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost