Kominík/ice
SLEZSKOMORAVSKÉ KOMINICTVÍ s.r.o.
Ostrava-město, Ostrava
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : OstravaKontakt : Zájemci splňující požadované podmínky zašlou svůj životopis na e-mail : dzizova scomplet.

cz s uvedením telefonního kontaktu na sebe a do předmětu napsat název profese. Vybrané uchazeče budeme v nejbližší době kontaktovat.

Pracovní poměr : - Nástup IHNED. Pracovní doba od 7 : 00 do 15 : 30 hod. v Ostravě. Pracovní poměr na dobu neurčitou.- Práci je možno vykonávat i v odpoledních hodinách nebo v neděli jako vedlejší pracovní poměr k práci.

Rozsah 1 - 5 dní v týdnu. Možná práce na DPP - odměna 100,- až 200,- Kč / hod (úkol).Požadované dovednosti : - Řidičský průkaz sk.

B- Práce ve výškách- Zájemce by neměl mít problém pracovat v prašném prostředí- Vzdělání nebo praxe v oboru- Ochota se učit novým věcem a postupně se vzdělávat v oboruNabízíme : -

odpovídající mzdové ohodnocení- samostatnou a zodpovědnou práci- práce po celé roční období- dobré firemní zázemí- možnost mzdového a personálního růstu

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost