CNC programátor (Ref. č.: 1592654981)
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 2 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výrobu dílů z obtížně obrobitelných kovů, hliníkových slitin a kompozitních materiálů, provádí povrchové úpravy dílů a zajišťuje výrobu a montáž dveří do obchodních letadel, hledáme kandidáty na pozici CNC programátor .

Náplň práce :

  • příprava programů pro řízení NC strojů včetně seřizovacích listů
  • účast na odlaďování NC programů pro obráběcí centra
  • zpracování související dokumentace
  • konzultace při návrhu upínacích přípravků a speciálních nástrojů používaných na NC strojích
  • spolupráce s ostatními středisky a kolegy při řešení technických a procesních problémů
  • Co od Vás očekáváme :

  • VŠ / SŠ technického směru
  • znalost technologie obrábění
  • znalost programování v CAD / CAM systému (nejlépe CATIA V5)
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Co Vám můžeme nabídnout :

  • práci na HPP plný úvazek, smlouvu na dobu neurčitou
  • hrubou mzdu 43 000 50 000 Kč
  • nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech
  • 5 týdnů dovolené
  • vlastní firemní jídelnu, ve které Vám přispějeme na hlavní chod 55% z ceny
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění a to ve výši 5% z hrubé mzdy
  • kafeterii systém, do kterého Vám budeme měsíčně přispívat 1000 Kč a ve kterém si můžete vybrat svobodně benefity od různých dodavatelů (lékárna, volnočasové aktivity atd..)
  • plně hrazenou multi-sport kartu z benefitních bodů
  • finanční bonusy / prémie
  • firemní akce
  • vzdělávací kurzy
  • slevy na firemní zboží
  • zvýhodněné půjčky
  • příspěvek na ubytování
  • parkoviště
  • místo výkonu práce Praha Letňany
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    110 / 2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

    Benefity

    Závodní stravování

    Vzdělávací kurzy, školení

    Ubytování / příspěvek na ubytování

    Firemní akce

    Stravenky / příspěvek na stravování

    Bonusy / prémie

    Příspěvek na dopravu

    Příspěvek na sport / kulturu / volný čas

    Příspěvek na penzijní / životní připojištění

    Kafetérie

    Sleva na firemní výrobky / služby

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.