OBCHODNÍ SPECIALISTA NA POBOČCE ČESKÉ POJIŠŤOVNY - spěchá
Bc. Michal Mázár
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

Místa výkonu práce : Praha : Sokolovská 2170 / 161, Šimůnkova 22, Štefánikova 10Kontaktní osoba : Mázár Michal Bc., e-mail : michal.

mazar ceskapojistovna.cz UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Náš úspěšný tým otvírá nové obchodní míst v Praze 3 a hledá profesionální a komunikativní kolegy / kolegyně pro prezentaci pojišťovny u našich klientů.

Našim obchodníkům a obchodnicím nabízíme kontinuální podporu a vzdělávání s možností získání certifikace v oboru financi a pojišťovnictví, servis stávajících klientů, zajímavé finanční ohodnocení, zásemí stabilní a silné solečnosti.

Požadujeme : proklientský přístup,reprezentativní vystupování,proaktivnost,flexibilitu,chuť se zlepšovat,znalosti PC, Internetu, MS Excelu a Wordu,plynulou češtinu.

Nabízíme : práci v úspěšném a progresivním týmu,nadstandardní manažerskou podporu,možnost vzdělávat se dle svého výběru,kariérní růst,motivační ohodnocení,flexibilní pracovní dobu,smlouva na dobu neurčitou,nástup dohodou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost