Elektrikář - elektromontér
PROFI-MEN, s.r.o.
Královéhradecko, CZ
před 2 dny
source : jobsik

Náplň práce : - výroba rozvaděčů,- elektroinstalace k průmyslovým technologiím,- montážní činnost po celé ČR. Nabídka : -

odborný růst, možnost rozšíření kvalifikace.- pracovní úvazek : plný, 8 h / den, 40 h / týden,- dlouhodobá perspektiva uplatnění v zavedené a stabilní firmě,-

školení, dle vyhlášky 50 / 78 Sb a periodické zkoušky zajišťuje firma,- pracovní doba : 6 : 30-14 : 30, dále dle potřeb stavby po dohodě,-

rozpětí mzdy : 22.000 - 30.000,- (i více dle zkušeností a výsledků),- mzdové pod

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost