Grafik
iShopping Inc., odštěpný závod
Šlapanice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt e-mailem. Jsme tým a u jednotlivců se vždy snažíme najít to, co je nejvíce baví a v čem jsou nejlepší. Rád vytváříš grafický obsah?

Baví tě design? Jsi kreativní člověk? Výborně! Vezmeme tvoje silné stránky a necháme je vyniknout. Naopak činnosti, které nesnášíš a nebaví tě, vyřešíme my, tvoji kolegové.

Náplň práce : Navrhovat marketingové kampaně. Hledat nejlepší řešení zákaznických problémů. Komunikace s klienty formou interakce na sociálních sítích.

Budeš spolupracovat napříč celou firmou (marketing, obchod, vývoj). Budeš mít své projekty, které povedeš a budeš je rozvíjet -

součinnost týmu je ale samozřejmostí. Místo výkonu práce : Těsnohlídkova 25, Šlapanice, 664 51 Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost