Sociální pracovník, pracovník v sociálních službách
KOTEC o. p. s.
Tachov
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : KOTEC o.p.s., Tachov, Rokycanova 4Hledáte práci, kde můžete osobně růst? Jste tvůrčí? Hledáte tým a vedení, které je podporující?

Nejsou Vám lhostejné osudy potřebných?KOTEC o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovník v sociálních službách / sociální pracovník do Centra podpory rodiny TachovV případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis a motivační dopis e-mailem : vs.

tp.tachov kotec.cz. Vybraní zájemci budou postupně zváni k osobním pohovorůmDo životopisu vložte, prosím, následující text : "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení (obecné údaje) dávám souhlas k jejich zpracování ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016 / 679 o ochraně osobních údajů (GDPR).

Co potřebujeme : o minimální věk 21 let a středoškolské vzdělání ukončené maturitouo trestní bezúhonnosto řidičský průkaz sk.

Bo schopnost samostatné práce i práce v týmuo schopnost sebereflexe, aktivní přístup, flexibilitu, kreativituo otevřenost, spolehlivost, dobré organizační a komunikační schopnostio ochotu pracovat s rodinami s dětmi, které se nachází v obtížné životní situaci v jejich přirozeném prostředíCo nabízíme : o tvůrčí a zajímavou práci v malém týmu v prostředí kvalitní organizaceo prostor pro seberealizaci a osobní růsto přátelský pracovní kolektiv, vstřícnou personální politiku a kulturu organizaceo supervizi a možnosti dalšího odborného růstu a profesního rozvojeo možnost podílení se na rozvoji službyo práci na HPP s finanční odměnou 19.

800,- podle kvalifikaceo možnost prémií, služební telefon, notebookNástup od ledna 2020!Do životopisu vložte, prosím, následující text : "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení (obecné údaje) dávám souhlas k jejich zpracování ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016 / 679 o ochraně osobních údajů (GDPR)."

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost