PŘEDÁCI SMĚNY - zástupci mistra
Alignum CZ s.r.o.
Staříč, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

A11 z : 8 / 7 / 2020 a : 10 / 1 / 2022Požadujeme : - pracovní zkušenosti s vedením kolektivu - praxi minimálně 3 roky- zručnost a chuť pracovat - zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti - základy ovládání PC Výhodou : - oprávnění na VZV - SŠ vzdělání.

Nabízíme : - zázemí stabilní rakouské společnosti - dobrý pracovní kolektiv- obědy na pracovišti zdarma (stravenky)- vánoční věrnostní 13.

plat - příspěvek na penzijní připojištění. Kontakt e-mailem, telefonicky.Uchazeč o zaměstnání souhlasí, aby jeho osobní data, která poskytne inzerentovi, byla interně použita inzerentem pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici za předpokladu, že s nimi bude trvale nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů. www.alignum.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost