TECHNIK strojního zařízení včetně MaR bez jazyků
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kralupy nad Vltavou, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Stabilní nadnárodní společnost s budoucností mimo automotive hledá do svého týmu šikovné strojní techniky včetně MaR. Co vám můžeme nabídnout -Mzdu odpovídající náročnosti Vaší práce -Nástupní bonus -Příspěvek na dopravu -Managerské odměny 13.

 • 14.plat -Lidský přístup napříč společností (bez úročné půjčky firemní akce kde uvítáme i Vaši rodinu odměny za věrnost společnosti.
 • Relokační balíček -Osobnostní rozvoj podporovaný firmou ( jazykové kurzy -25 dní dovolené Hlaste se splňujete-li SOU / SŠ vzdělání elektrotechnického směru Praxe s údržbou instrumentačních prvků v průmyslovém podniku minimálně 1 rok aktivní přístup k práci Vyhláška 50 Náplní Vaší práce bude : Vše spojené s údržbou instrumentačních prvků Bezpečné a ekonomické údržby strojů včetně oprav Dodržování technických standardů Měření a kalibrace strojů na základě požadavků Inspekční pochůzky Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost