Senior PHP Developer/Team Lead - vývoj internetové televize
MANPOWER
Jihomoravský, Brno
před 1 dnem
source : Hitprace

Pojď s námi měnit svět sportovní, internetové televize. Vyvíjíme špičkový digitální produkt, aby si mohly desítky milionů sportovních nadšenců z celého světa užívat jakékoliv utkání v perfektní kvalitě.

POPIS POZICE : Koho hledáme?

Koho hledáme?

Současný tým má 3 členy - 2 seniorní PHP vývojáře a jednoho mid-seniora. Kluci mají aktuálně na starosti administrativní rozhraní celé služby, API, fakturace uživatelům (billing), platební brány, různé nastavení televizních kanálů a přístupy uživatelů k internetové televizi.

Tvým úkolem bude kromě vedení tohoto týmu i vývoj, rozvoj a implementace řešení produktu.

S jakými technologiemi pracujeme?

GCP, AWS, Open Source, Linux, GO lang, C, GraphQL, Nginx, MariaDB, Redis, ElasticSearch, PHP, Docker, Kubernetes, Virtualizace, JavaScript, Typescript, ES6, React.

js, Symfony, Java, Kotlin, Swift, Prometheus, Ansible, Grafana, Kibana, RabbitMQ

Jak fungujeme?

  • Backend stavíme na Symfony 4
  • U PHP máme verzi 7.4
  • Cachujeme v Redisu, data máme v MySQL / MariaDB, logujeme do Elasticsearch + Kibana, chyby nám padají do Sentry
  • Na locale používáme Docker, testovací a produkční prostředí běží v Kubernetes
  • Produkci hostujeme v Google Cloud Platform
  • Zdrojáky verzujeme v Gitlabu, na release používáme Gitlab CI / CD + Helm
  • Výkon profilujeme pomocí Blackfire.io
  • Na vše píšeme testy, na úkoly mame JIRU, fungujeme ve SCRUMu s dvoutýdenním sprintem
  • PROFIL KANDIDÁTA :

    Co od tebe očekáváme?

    Umíš pracovat s některým z MVC frameworků (Nette, Symfony, Laravel)

    Praktickou zkušenost s vedením týmu

    Orientuješ se v Dockeru

    Umíš psát testovatelný a znovupoužitelný kód

    Znalost Redisu, NoSQL databází nebo Kubernetes

    NABÍZÍME :

    Co ti můžeme nabídnout?

  • Dlouhodobý projekt s globálním dosahem
  • 20 dní dovolené
  • Uvidíš výsledky své práce
  • Podporujeme pružnou pracovní dobu
  • Kanceláře v Králově Poli
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.