Servisní mechanik chladících a klimatizačních zařízení
Niersberger Instalace, s.r.o.
Benešov, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Benešov, Hllavní náplň práce : " montážní práce, zapojení, zprovoznění, opravy, servis a kontroly chladících a klimatizačních zařízení " seznámení se s dokumentací a požadavkem od zákazníka týkající se servisního zásahu / servisu a místními podmínkami na jednotlivých objektech " zajištění potřebných záznamů o provedených pracích v místě servisního zásahu" řešení servisního zásahu Požadujeme : " SOU / SŠ vzdělání technického směru, obor chlazení" praxe v oboru na obdobné pozici min.

5 let" manuální a řemeslná zručnost" certifikát MŽP kategorie I pro nakládání s chladivy " osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhlášky č.

50 / 1978 Sb. paragraf 6, 7,8 - revizní technik výhodou" orientace v elektro schématech a technických výkresech" řidičský průkaz skupiny BZaměstnanecké výhody : široké spektrum firemních benefitů, možnost dalšího sebevzdělávání, služební vozidlo Způsob prvního kontaktu zájemce 1 e-mailem 1 telefonicky Kdy Po - Pá, 07,00 - 15,00 hod Kontaktní osoba : Ing.

Jana Kněnická, +420 317 721 741 E-mail : knenicka niersberger.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost