STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ Praha-východ
AC Jobs, s.r.o.
Praha
před 9 hodinami
source : Hitprace

Pohybujete se ve strategickém nákupu ideálně ve strojírenství nebo automotive a rádi byste své zkušenosti dále využili v moderní výrobní strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí na českém i zahraničním trhu?

Nedělá Vám problémy komunikace v anglickém jazyce?Pak hledáme právě Vás!Úspěšná a rostoucí strojírenská společnost hledá posilu do svého týmu na pozici : STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ Praha-východ (45-55.000 CZK)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • strategické plánování nákupu
  • výběrová řízení na dodavatelské firmy dle aktuálních projektů
  • vyjednávání smluvních podmínek
  • zodpovědnost za nastavení cen vedoucích ke snižování nákladů
  • nastavování procesů dodávek dílů od dodavatelských partnerů
  • komunikace s dalšími odděleními v rámci společnosti (výroba, logistika atd.)
  • sledování aktuálních trendů na trhu
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • několikaletou praxi ve strategickém nákupu ve výrobní, strojírenské nebo automotive společnosti
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (slovem i písmem) komunikace se zahraničními dodavateli
  • dobrá znalost MS Office
  • vynikající vyjednávací a komunikační schopnosti
  • CO NABÍZÍME?

  • zajímavé uplatnění na strategické pozici s možností dalšího rozvoje
  • kvartální i roční bonusy
  • jazykové vzdělávání
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování
  • termín nástupu : IHNED
  • pracoviště : Praha sever
  • Požádat