ELEKTRO TESTER - JUNIOR
AC Jobs, s.r.o.
Středočeský kraj
před 23 hodinami
source : Hitprace

Jste čerstvým absolventem elektro oboru nebo jste čerstvý automechanik? Zajímá Vás testování elektronických komponentů ve vozech?

Chcete pracovat v automotive odvětví?Pak hledáme právě Vás!Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive oblasti hledá kolegu do svého testovacího týmu na pozici : ELEKTRO TESTER - JUNIOR (35-40.000 Kč.)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Testování elektronických komponentů a jejich funkcí dle požadavků zákazníka
  • Příprava komponentů k testování
  • Pravidelný reporting výsledků
  • Analýza závad nalezených během testování a jejich následná konzultace s ostatními odděleními
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ vzdělání s elektro zaměřením / automechanik
  • Min. vyhlášku 50 / 1975 Sb. 5
  • Zkušenosti s automobily i v rámci školní praxe
  • Manuální zručnost a ochotu učit se novým věcem
  • Flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost
  • CO NABÍZÍME?

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Sick days navíc
  • Jazykové kurzy a různá další školení
  • Systém kafeterie
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Místo výkonu práce : okolí Mladé Boleslavi
  • Požádat