FINANN ETN
Karned Tools s.r.o.
Děčín, CZ
před 5 dny
source : jobs4it

Děčín25 000 Kč - 33 000 Kč měsíčněJsme moderní česká společnost, která vyvíjí a vyrábí špičkové nástroje na obrábění kovů, dřeva a speciální nástroje.

Od svého vzniku intenzivně investujeme do nových technologií, výzkumu a vývoje.Strojírenská výrobní společnost Karned Tools hledá do menšího týmu účtárny samostatnou a pečlivou finanční účetní, která má zkušenosti s kompletním zpracováním účetnictví.

Co vás čeká : podvojné účtovánípříprava příkazů k úhradězpracování přiznání DPH (kontrolní hlášení a souhrnné hlášení)zpracování přiznání silniční daně a hlášení Intrastatpříprava podkladů pro měsíční závěrkypříprava podkladů pro roční závěrky & auditpříprava interních reportůJaké znalosti a dovednosti byste měli mít : SŠ vzdělání s maturitoupředchozí praxe min.

5 let na pozici účetníznalost podvojného účetnictví a daňové problematikyzkušenost se zpracováním kompletního účetnictvípokročilá znalost práce v MS Excelanalytické myšlení, systematičnostsamostatnost, pečlivost, zodpovědnostčasová flexibilitaVýhodou bude : zkušenost práce v ERP Heliosznalost mzdové agendyCo vám můžeme nabídnout : práce v zázemí silné a stabilní české společnostifinanční ohodnocení dle zkušeností kandidátaodborné kurzy a seminářepřátelský kolektivpružná pracovní dobapříspěvek na důchodové připojištění až 1.

500 Kčdotované závodní stravováníposkytování bezúročných a nízkoúročených firemních půjčekprázdninový a vánoční bonusodměna za plnou docházku5 týdnů dovolenéfiremní akceSick Daysroční valorizace mezdnástup 01.09.2019 či dohodou

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost