VEDOUCÍ PRODEJNY MASO-UZENINY
ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
Klatovy, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ZEMAN maso - uzeniny, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Domažlická 870, Klatovy 1 (Klatovy), 33901
  • Přidáno : 4.9.2019
  • Vedoucí pracovních týmů v prodejnách :

    POŽADUJEME : min. vyučení, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování, potravinářský průkaz, základní znalost práce na PC

    VÝHODOU : zkušenosti s vedením kolektivu

    NÁPLŇ PRÁCE : vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy

    NABÍZÍME : dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní školení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv

    NÁSTUP možný ihned

    ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : stravenky v hodnotě 70 Kč, bonusy, volné neděle

    OSOBNÍ SCHŮZKU nutno nejdříve sjednat telefonicky nebo e-mailem - p. Matyáš

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)