Technický pracovník přípravy výroby
Zakládání staveb a.s.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Zavedená stavební společnost se sídlem v Praze přijme technického pracovníka přípravy výroby do strojních dílen. Požadujeme : SŠ nebo VŠ vzdělání strojního zaměření, znalost Autocad, 3D Invertor, Autodesk / Fusion 360 (případně zaškolíme), pečlivost a spolehlivost, praxi v oboru.

Náplní práce je orientace v projektové dokumentaci na strojní zařízení, příprava prací v rozsahu činnosti strojních dílen, zajišťování výstupní kontroly výrobků a oprav, navrhování nových konstrukčních řešení z titulu zavádění nových technologií.

Nástupní měsíční hrubá mzda dle vzdělání a praxe 30.000,- až 38.000,- Kč + pololetní prémie.5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity, stravenkový paušál, ubytování hrazené zaměstnavatelem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost