referent/ka Oddělení příjmu žádostí a LPIS pro Karlovarský a Ústecký kraj
Státní zemědělský intervenční fond
Louny
před 1 dnem
source : Hitprace

místo výkonu práce : Pražská 765 LounyNáplň práceReferent zastupuje Fond a ministerstvo zemědělství v rámci své územní působnosti a plní úkoly vyplývající ze zákona č.

252 / 1997 Sb., o zemědělství, aktualizuje evidenci využití půdy (LPIS) včetně související kontrolní činnosti, komunikuje se žadateli o dotace z národních zdrojů a vybrané podpory z fondů EU, distribuuje příslušné formuláře, eviduje přijaté žádosti vč.

provádění formální kontroly jejich správnosti a administrace v souladu s příslušnými předpisy, zajišťuje podporu podávání elektronických žádostí a statistického zjišťování dat a jejich aktualizaci, spolupracuje s PGRLF.

Provádí kontroly na místě u žadatelů podle stanovených postupů a dle plánu kontrol včetně zpracování kontrolních protokolů u vybraných dotačních titulů národních dotací.

Požadujeme- vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu- způsobilost k řízení motorových vozidel sk.

BNabízíme- systemizovaná platová třída 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304 / 2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů- pracovní poměr na dobu určitou, zástup po dobu MD / RD- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc - stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den - pružnou pracovní dobu - přátelský a inspirativní tým odborníků - mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)- jsme zprostředkovatelem karty MultiSportDalší informace- termín pro přihlášení : do 31.

8. 2020- předpokládaný termín nástupu : 15. 9. 2020- způsob přihlášení do výběrového řízení : životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na e-mailovou adresu kariera szif.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost