Prodavač / Prodavačka lahůdek
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Brně Bystrc PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).

Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna a směna o víkendu. Náplň práce : " Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu" Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu, " Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách" Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti" Kontrola kvality a čerstvosti zboží" Dodržování hygienických zásad" Dodržování pravidel HACCP" Komunikace a obsluha zákazníků" Obsluha pokladnyPožadavky na kvalifikaci : " Vzdělání v oboru prodavač / ka - výhodou" Praxi v prodeji potravin - podmínkou" Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední" Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování" Zodpovědný přístup k práci" Samostatnost" Zdravotní průkaz Nabízíme : " Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu" Práci ve stabilní české společnosti" Příspěvek na stravování ve mzdě" Příspěvek na penzijní připojištění" Odměnu za práci o víkendech a svátcích" Slevové poukázky na nákup zboží" Odměna za odpracované roky Lázně / poukaz" Odměna za výročí narození" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let" Multisport karta" Zaškolení na prodejně

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost