Ekonom obchodu – DPČ – student/-ka
Siemens
Praha, CZ
před 6 dny

Naše divize Digital Industries určuje trendy v digitalizaci a průmyslové automatizaci. Jsme skutečný technologický lídr, rozumíme potřebám našich zákazníků, máme chytrá řešení a umíme je propojit v jeden fungující celek.

Naše produkty pomáhají inovovat a zvyšovat produktivitu zákazníků a soustředit se na rozvoj nových oborů podnikání. Součástí naší nabídky je také software a hardware pro správu celého životního cyklu výroby včetně servisu nebo koncept digitální továrny.

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka! Budete se věnovat především : Komunikaci se zákazníky, zpracování obchodních případů / objednávek zákazníků v systému SAP.

Zakládání nových zákazníků. Aktualizaci kmenových dat zákazníků. Kontrole plateb zálohových faktur, fakturaci. Podpoře kolegů při vymáhání pohledávek.

Co od Vás očekáváme? Ukončené SŠ vzdělání. Znalost aplikací Microsoft Office, především Excel, Powerpoint, Word. Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni.

Ochota učit se novým věcem (práce v SAP, PEGA, ). Ekonomické myšlení. Samostatnost, odpovědnost, pečlivost. Týmového ducha.

Znalost SAP výhodou. A co nabízíme Vám? Dlouhodobou spolupráci formou DPČ (20 hod. / týden). Flexibilní pracovní dobu s možností Home Office.

Příspěvek na stravování ve formě stravenek Benefit Plus. Moderní pracoviště blízko metra B v Praze Stodůlkách. Sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens Digital Industries, který je lídrem v oblasti průmyslové automatizace, digitalizace a komunikace.

Služební telefon a notebook. Multisport kartu. Společnost Siemens je zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti. Zasazujeme se o rovné pracovní příležitosti bez ohledu na rasu, barvu pleti, původ, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, věk, občanství, rodinný stav, zdravotní postižení nebo genderovou identitu.

Jsme odhodláni vytvořit tým, který bude reprezentovat nejrůznější prostředí, perspektivy a dovednosti. Takhle nám to jde nejlíp! Zjistěte více o vzrušujícím světě Siemens na www.

siemens.com Organization : Digital Industries Company : Siemens, s.r.o. Experience Level : Student (Not Yet Graduated) Job Type : Part-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost