Systémový administrátor (m/ž)
Kooperativa
Praha, CZ
před 1 dnem
source : Welcome to the Jungle

Náplň práceV týmu aplikačních architektů a systémových administrátorů máme volné křeslo. Hledáme motivovanou kolegyni nebo kolegu pro oblast plánování a řízení správy operačních systémů klientských stanic, tiskového řešení, videokonferencí a dalších činností týkajících se uživatelského komfortu.

Budete působit jako vlastník konkrétních služeb poskytovaných pro celou skupinu VIG (přibližně 6000 uživatelů). Budete navrhovat, konfigurovat a spravovat svěřená řešení a spolupracovat na kompletním zajištění procesů podporujících všechny koncové stanice v organizaci.

Pracovat můžete jak z Prahy, tak z Pardubic. Vypadá to zajímavě? : )### Co u nás budete tedy dělat?Budete zajišťovat správné pochopení a efektivní využití používaných řešení všemi IT týmy.

Mezi vaše činnosti bude také patřit : * Podpora 6000 koncových stanic ve skupině VIG* Správa a konfigurace tiskového řešení pro všechny uživatele* Realizace bezpečnostních nastavení v oblasti koncových stanic* V rámci řešení incidentů / problémů hledání náhradních řešení nebo v případě potřeby zadání požadavku na změnu* Zpracování informací a jejich reporting při řešení incidentů a událostí* Provádění analýzy a reportingu### Co k tomu budete potřebovat?

 • Široké technické znalosti ve všech aspektech IT, schopnost zapojit se do technických diskusí s řešiteli podpory 1. až 3.
 • úrovně* Dobré komunikační dovednosti a týmového ducha* Schopnost udržet řešení problému od začátku do konce* Odolnost při stresových situacích### Co vám bude výhodou?

 • Znalost problematiky tiskového řešení, ideálně ve spojení se systémem SafeQ* Zkušenosti s používáním M365* Praktická znalost Microsoft Endpoint Configuration Manager* Zkušenost s platformou Citrix* Praktická znalosti Intune, případně nějakého MDM systému### Co vám za to nabízíme?
 • Počítáme s vámi dlouhodobě, proto nabízíme smlouvu na dobu neurčitou* 32 dnů volna v roce (25 dnů dovolené + 5 Free Days + 1 Charity Day + 1 Care Day)* Flexibilní pracovní doba + částečně remote práce* Cestovní pojištění zdarma, nadstandartní příspěvek na penzijní připojištění (až 1.
 • 000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně), těšit se můžete také na velké slevy na naše produkty a na produkty našich obchodních partnerů

 • rámci bonusového programu Cafeterie dostanete 9.000 Kč (v benefit bodech) a to, jak je uplatníte, je jen na vás (sport, relax, kultura, dovolená, pobyty, apod.
 • Stravné 130 Kč / den (Kooperativa nám přispívá 105 Kč) - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu* Interní i externí kurzy (IT a jazykové kurzy, vzdělávací platforma Seduo), firemní kouč a psycholog, využít můžete i naši firemní knihovnu* Rozvojové a sportovní akce, zdravotní a preventivní programy, ale také možnost nadstandardní zdravotní péče (fyzioterapie, jóga, očkování)* V Praze, Brně, Olomouci a Českých Budějovicích můžete jezdit zdarma na Rekolech* Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 45 000 benefit body do Cafeterie* Zaměstnanecký mobilní tarif, pracovní telefon a notebook je samozřejmostí

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost