Montážní dělníci mechanických zařízení
KYB Manufacturing Czech s.r.o.
Staré Čívice, Česká republika
před 10 dny
source : Kdejeprace.cz
 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a základní vzdělání
 • Montážní dělníci mechanických zařízení :

  Jsme výrobním závodem japonské společnosti KYB, která se řadí mezi největší výrobce tlumičů do automobilů na světě. Sídlíme v průmyslové zóně v Pardubicích, Starých Čívicích.

  Pro pozici operátora výroby potřebujeme člověka, který je zodpovědný a pečlivý, a je ochoten pracovat v různém směnném provozu.

  Výše vzdělání nebo zkušeností nehraje roli, vše vás rádi naučíme. Zkušenost z výroby, dokonce v automotive, je výhodou. Dobrý zdravotní stav je nutností.

  Platové podmínky : kromě základního platu dostanete příplatek za práci v noci, o víkendech a svátcích. O víkendech platíme víc, než ukládá zákoník práce (soboty příplatek 25%, neděle 50%).

  Bonus za extra směnu je 500,- Kč. Každý od nás dostane příspěvek na dojíždění do práce, od 600,- Kč do 3.225,- Kč dle bydliště.

  Zaměstnanecké výhody :

  Společnost má jídelnu; vybíráte si z mnoha jídel, včetně japonských specialit nebo salátů;příspěvek firmy je 55% na oběd.

  Zajištěny jsou i snídaně, svačiny nebo večeře. Ve firemní kantýně si můžete zakoupit další občerstvení.

  Parkování je zajištěno u areálu firmy, autobusy z měst Pardubice a Přelouč jezdí až před výrobní závod.

  Za doporučení dalšího zaměstnance si můžete přivydělat až 20.000,- Kč!

  naší společnosti si ceníme lidí, kteří jsou loajální k zaměstnavateli. Po roce mají zaměstnanci nárok na 5 týdnů dovolené, dostanou zlevněný paušál pro mobilní volání, a mohou využít příspěvku na penzijní připojištění.

  Věrnostní bonusy, bonus při životním jubileu, nebo nenárokový pololetní bonus mohou zpestřit výplatu.

  U nás můžete profesně růst; pracujte na sobě a můžete si přivydělat další peníze k výplatě, pokud si uděláte certifikaci v rámci vaší kvalifikace.

  První kontakt telefonicky, emailem nebo osobně (8.00 - 16.00 - objednejte se k nám na pohovor).

  Vyžadované vzdělání : Základní + praktická škola

  Hrubá mzda : 19 100 Kč

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost