ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI SKLADOVÁNÍ (ZamK)
Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.
Nošovice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

A02 z : 8 / 4 / 2019 (ZamK) a : 4 / 2 / 2021Požadujeme : - min. VŠ vzdělání (Bc.)- korejský jazyk na úrovni rodilého mluvčího (z důvodu denní komunikace s mateřskou společností v J.

Koreji)- pokročilá úroveň anglického jazyka výhodou.Náplň práce : - řízení a koordinace jednotlivých úseků společnosti- komplexní strategické plánování a rozhodování - kontrola plnění rozpočtu společnosti (spolu s finančním oddělením)- reprezentace a zastupování společnosti při obchodních jednáních a společenských akcích- komunikace s ostatními odděleními ve společnosti (sledování vybraných ukazatelů)- práce s korejským SW systémem a mateřskou společností v korejském jazyce- vedení a koordinace podřízených zaměstnanců.Kontakt e-mailem viz výše.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost