Vedoucí dopravy a dílen
LESING plus, spol. s r.o.
Plzeň, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Významná stavební společnost zaměřená na dopravní, inženýrské stavitelství a průmyslové stavby hledá vhodné kandidátky na pozici : Vedoucí dopravy a dílen Základním cílem kandidáta na této pozici je : Řízení provozu střediska dopravy a dílen.

Zajištění efektivního využití dopravní techniky ve společnosti. Dále : Rozdělování dopravních prostředků a mechanizace dle požadavku stavbyvedoucích, případně zajištění jejich optimálního využití - Organizace výběrových řízení s dodavateli (nákup vozidel, ND, PHM, služby)- Zodpovědnost za zpracování měsíčních a ročních souhrnů o provozu vozidel (vyhodnocení spotřeby PHM, ND, výkonů)- Kontrola a hodnocení podřízených zaměstnanců- Zodpovědnost za kontrolní činnost - fakturace, podklady pro mzdy, vnitřní evidence - Dodržování požadavků systému řízení dle QMS, EMS, OHSMSPožadujeme : - SŠ nebo VŠ vzdělání dopravního nebo technického směru a odpovídající praxi min.

5 let v oboru- Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu min. 20-30 zaměstnanců- Znalost zákona upravujícího silniční dopravu a technických norem souvisejících se spravováním dopravních prostředků a mechanizace- Znalost kontrolních systémů vztahujících se k užívání a opotřebení dopravní techniky, hodnocení spotřeby PHM- Schopnost systematické práce, schopnost jednání s lidmi, umění vést a motivovat, dobrá odolnost vůči stresu a vysoké pracovní nasazení- Řidičský průkaz sk.

B (výhodou ŘP sk. C)- Uživatelská znalost PC - BezúhonnostNabízíme : - Zajímavou a různorodou práci- Možnost osobního rozvoje- Odpovídající finanční ohodnocení (od 30 tis.

Kč dle zkušeností a výběru)- Pravidelné kurzy a školení v rámci kompetencí- Služební automobil, mobilní telefon, stravenky- Příspěvek na penzijní připojištěníMísto pracoviště : Plzeň Pracovní vztah : práce na plný úvazek, doba neurčitáV případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu : LESING plus, spol.

s r.o., Chrástecká 2601 / 5, 301 00 Plzeňtel. 377 237 438, 377 320 975, e-mail : lesing lesingplus.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost