Řidič autobusu
RAIL BUS s.r.o.
Kaplice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Řidič autobusu - vzdělání základní. Pracoviště : stanoviště autobusů : Český Krumlov, Kaplice. Prac. poměr na dobu určitou, nástup dle dohody, prac.

úvazek plný, prac. doba pružná. Mzda od 21.000, - 25.200, Kč hrubého (mzda uvedena za 168 hodin, bez přesčasů a příplatků).

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Jedná se o práci řidiče autobusu v linkové dopravě osob - většinou výluky na železnici, přepravy zaměstnanců závodů na směny.

Jedná se o práci v Jihočeském kraji. Plně proplácené čekání. Požadujeme : ŘP sk. D a platný profesní průkaz, zdravotní způsobilost.

Zaměstnanecké výhody : cestovní náhrady, stravné. Kontakt : Keliš David, tel. : použijte odpovědní formulář (po - pá od 8 : 00 hod.

 • 16 : 00 hod.), e-mail : použijte odpovědní formulářOvěřěno : 4.3.2020Ověřěno : 4.3.2020
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost